Fortepian

Kamil Gędziarski

Edukację muzyczną rozpoczął w PSM im I. J. Paderewskiego w Żyrardowie, którą ukończył w 2012 roku. Ukończył studia licencjackie w Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi w klasie fortepianu prof.Cezarego Saneckiego. Obecnie kontynuuje edukację na studiach drugiego stopnia. Praktyki pedagogiczne odbywał w szkole im. Henryka Wieniawskiego w Łodzi Oraz w PSM w Żyrardowie.
Członek orkiestry perkusyjnej ”Żyrardowskie Uderzenie”, z którą brał udział w koncertach w całej Polsce m. in. w Filharmonii Narodowej w Warszawie, Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku oraz w sali koncertowej NOSPR w Katowicach. Buduje przyjazną atmosferę ma lekcjach. Do nauczania instrumentu podchodzi z pasją i zaangażowaniem. 

Viktoria Kuksa

Edukację muzyczną rozpoczęła w wieku sześciu lat w szkole muzycznej w Odessie. Kontynuowała naukę w Kolegium Sztuki i Kultury. W roku 2015 ukończyła z wyróżnieniem Narodową Akademię Muzyczną im. A.W. Nieżdanowej w Odessie w klasie fortepianu prof. W.Daszkowskiego.

Laureatka międzynarodowych konkursów pianistycznych: Merignac Pianoopen ( Merignac, Francja, 2013),  Sztuka XXI wieku – Międzynarodowy konkurs dla młodych artystów (Kijów-Worzel, 2012),  Konkurs Międzynarodowy Music Without Limits (Druskienniki, Litwa, 2012), XVIII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny Visiting Aivazovsky (Feodosia, Krym 2011).

Laureatka regionalnych konkursów: Ogólnoukraiński Festiwal Muzyczny (Kijów, 2012), Ogólnoukraiński Konkurs Muzyczny, Nieżyn, Ukraina (2009).

Jako solistka i kameralistka brała udział w wielu koncertach na terenie Ukrainy.